Virtual Dental Exhibition by CEDE - mobilne, wysoce interaktywne, oszczędzające koszty wydarzenie.

Tak jak w przypadku wszystkich wydarzeń online, wirtualne targi pozwalają korzystać z niemal nieograniczonego zasięgu internetu. Dzięki szybkiemu i łatwemu udziałowi w targach on-line liczba uczestników może być wielokrotnie zwiększona w porównaniu z tradycyjnymi targami.

Potencjalni klienci mogą dowiedzieć się o produktach i usługach za pomocą zdjęć, filmów i dokumentów, korzystając z takich funkcji, jak:
Wideoteka zawierająca wiele materiałów o oferowanych produktach
Broszury w formacie .pdf
Kupony rabatowe
Zdjęcia produktów

Łatwy dostęp do statystyk zawierających:
Liczbę odwiedzających
Liczbę interakcji w pokojach czatów
Liczbę kliknięć i pobrań dokumentówLIVE 24-26.09.2020
ON DEMAND do 25.10.2020

 

Dlaczego warto być wystawcą VDE by CEDE?


VDE to alternatywa
dla odwoływanych wystaw / targów / kongresów. Ponad 30 dni promocji twojej marki, produktu, w tym 3 dni na żywo z możliwością interakcji.

VDE to świeża formuła, naturalny trend w biznesie. Połącz się z uczestnikami za pomocą wielu interaktywnych narzędzi, takich jak czat audio / wideo / tekstowy, webinary i materiały wideo, które pomogą rozpocząć rozmowę.

Rejestracja - krok po kroku Zamów stoiskoPobierz ofertę dla wystawcówVDE to wsparcie i uzupełnienie
prowadzonych na co dzień wirtualnych działań marketingowych. Atrakcyjne możliwości reklamy marki/produktu w ramach VDE by CEDE.

VDE to szeroki wachlarz możliwości zaprezentowania swojej marki poprzez wirtualne stoisko, organizację sesji edukacyjnej, prezentację jako Partner VDE by CEDE czy Partner Strefy Pacjenta.

Zobacz ceny pakietów
Zobacz cennik usług dodatkowych
Zostań Partnerem VDE

VDE to szansa na pozyskanie nowych międzynarodowych kontaktów oraz utrzymanie i wzmocnienie dotychczasowych relacji biznesowych. 

VDE to globalny charakter wydarzenia, międzynarodowa promocja. Dotarcie do dziesiątek tysięcy uczestników branży stomatologicznej ze świata.


Strefa Pacjenta - zobacz ofertę
Zobacz instrukcje aranżacji stoiska
Pobierz grafiki