VDE by CEDE - wystawa

Wirtualne CEDE – zobacz jakie to proste

Szybka rejestracja przenosi uczestnika do wirtualnego lobby. Stamtąd drogi rozchodzą się do pawilonów ze stoiskami, sal wykładowych czy networkingowych miejsc spotkań. Uczestnictwo w Virtual Dental Exhibition by CEDE (24-26 września „live”, do 25 października „on demand”) jest naprawdę proste.

Aby zostać zwiedzającym VDE by CEDE wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu. Nie ma biletów wstępu, nie trzeba pobierać aplikacji, instalować programów. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego, wirtualna wystawa odbędzie się również po polsku.

Kliknij stoisko

VDE by CEDE to nie wirtualny katalog firm. Na każdym stoisku można połączyć się z wybranym przedstawicielem lub dyżurującym ekspertem. Wystawcy mogą zapraszać na firmowe webinary oraz publikować materiały (PDF, zdjęcia, wideo), które uczestnik może włożyć do swojej teczki, a następnie przesyłać na wskazany adres mailowy. Formuła interakcji zależy od uczestników, mogą rozmawiać poprzez tekstowy czat, rozmowę audio i połączenie wideo, oczywiście w czasie rzeczywistym. Na stoisku można złożyć zamówienie na produkt lub produkty udostępnione przez wystawcę.

Nauka bez wychodzenia z domu

Webinary skradły serca wielu lekarzy dentystów, higienistek, asystentek czy techników. Nie zabraknie ich podczas VDE by CEDE. Platforma, na której odbędzie się wystawa umożliwia realizację najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów. Relacja z gabinetu zabiegowego? Tak, to możliwe!

 Virtual Dental Exhibition by CEDE to:
 √ unikalny projekt w trudnym ekonomicznie i epidemicznym czasie
 √ kontakt z producentami i dystrybutorami bez wychodzenia z domu
 √ webinary i panele dyskusyjne
 √ trzy dni wydarzenia „na żywo” i miesiąc „on demand”
 √ projekty specjalne: Strefa Pacjenta, gry z nagrodami etc.

 

Click&Dent