Najnowsze metody odbudowy i regeneracji szkliwa i zębiny oraz skuteczne rozwiązania w walce z nadwrażliwością

Testy kliniczne pokazały wysoką skuteczność w odbudowie i remineralizacji szkliwa i zębiny produktów z serii CURASEPT BIOSMALTO. 7 lat badań prowadzonych we współpracy z renomowanymi  partnerami, takimi jak ISTEC-CNR, KALICHEM, BETAFARMA, CSIC Spain, pozwoliły na stworzenie  innowacyjnej i specjalistycznej formuły opartej na 3 patentach i 3 substancjach funkcjonalnych zapewniających ochronę dla każdego wieku i potrzeb.

W prowadzonym wykładzie dzielimy się dowodami naukowymi potwierdzającymi te właściwości. Pokazujemy przypadki kliniczne i ocenę skuteczności produktów CURASEPT BIOSMALTO. Podczas webinarium omawiane są przyczyny demineralizacji i nadwrażliwości oraz zagadnienia dotyczące profilaktyki i leczenia tych dolegliwości. Wyjaśniamy czym są preparaty BIOSMALTO, oraz jaka jest ich zasada działania.

Linia CURASEPT BIOSMALTO zawiera trzy innowacyjne SUBSTANCJE FUNKCJONALNE oparte na biomimetycznych, biozgodnych i bioaktywnych materiałach pobudzających mineralizację szkliwa i zębiny.
CURASEPT BIOSMATLO daje możliwość zatrzymania wczesnych zmian próchnicowych, z powodzeniem niweluje białe plamy. Silnie działa przeciwko uszkodzeniu związanym ze ścieraniem i erozją, pobudzając ich odbudowę i remineralizację  tworząc  NOWĄ FAZĘ MINERALNĄ, odporniejszą na ataki kwasów.
Produkty BIOSMALTO PROTECTION to skuteczny sposób zapobiegania próchnicy oraz uszkodzeniom związanym z erozja i abrazją. Natomiast BIOSMALTO SENSITIVE z dodatkiem soli strontu, stanowi doskonałe narzędzie w leczeniu nadwrażliwości, które może pojawić się po wybielaniu, skalingu, wygładzeniu korzenia i usuwaniu kamienia nazębnego.

 

Mgr Renata Dziedzicka

Mgr Renata Dziedzicka

Mgr Terapii Zajęciowej, Trener Biznesu, Technik Dentystyczny, szkoleniowiec i wykładowca. Jest certyfikowanym trenerem higieny jamy ustnej. Od 25 lat zajmuje się prowadzeniem pracowni protetyki dentystycznej oraz konsultacją pacjentów pod kątem doboru technik i narzędzi do higieny jamy ustnej, zębów własnych oraz prac protetycznych stałych/ruchomych (korony, mosty, implanty, protezy) a także aparatów ortodontycznych stałych, jak również nakładek typu clear.


Wróć do strony z programem VDE by CEDE