Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

TARGI WIRTUALNE

Przede wszystkim nie jest to internetowa wersja CEDE. Nie jest to również wydarzenie towarzyszące CEDE 2020 (przypominamy, że odbędzie się w Łodzi w dniach 3-5 grudnia). Naszym zamysłem jest organizacja niezależnego wydarzenia o charakterze światowym, w oparciu o możliwości platformy targów wirtualnych, którą wykorzystamy do tego celu.
Virtual Dental Exhibition by CEDE będą odbywać się WYŁĄCZNIE online, w dniach 24-26 września 2020 roku. Dopuszczamy zmianę daty w sytuacji braku poprawy sytuacji epidemicznej w kraju i sytuacji ekonomicznej branży. Wirtualne targi nie są projektem generycznym! Kluczowym elementem targów są interakcje „live”.
Podstawowymi elementami wirtualnych targów są: widok z zewnątrz, lobby, pawilony ze stoiskami, sala/sale wykładowe, loże, punkty informacyjne, powierzchnie reklamowe.
Wirtualność targów oznacza brak konieczności budowy fizycznych stoisk. Udział w targach wirtualnych jest bezpłatny dla zwiedzających. Dla wszystkich wymaga rejestracji.
Stoiska firm zlokalizowane są w wirtualnych pawilonach. Każde stoisko wyróżnia logo firmy. Liczba stoisk podczas wystawy jest właściwie nieograniczona, jednakże ich duża liczba determinuje podział np. na pawilony tematyczne lub pawilony narodowe.
Część edukacyjna może przybrać każdą pożądaną formułę. Wykłady realizowane są w formie: live, semi-live oraz wideo na życzenie (VOD). W dwóch pierwszych sytuacjach słuchacze mogą wchodzić w interakcje z prelegentami oraz innymi uczestnikami wykładu/prezentacji.
Możliwości personalizacji stoisk, niestandardowe możliwości reklamowe – platforma umożliwia wymienione działania. Interesującą opcją są również gry angażujące uczestników.

Podstawową funkcjonalnością wirtualnych targów jest stoisko (standardowe lub projektowane na życzenie – dodatkowo płatne). Stoisko umożliwia prezentację oferty firmy w formie: video, plików graficznych, plików do pobrania, konsultacji live z konsultantami oraz czatu live. Odwiedzający stoisko może zapoznać się z ofertą firmy bez interakcji lub brać udział w możliwościach „live” jakie oferuje system.
Zobacz dostępne stoiska standardowe tutaj

Wystawcy zarejestrowani do 31 sierpnia 2020, którzy zamówili min. 9m2 powierzchni wystawienniczej.

Nie, nie ma możliwości uczestniczenia w roli współwystawcy na stoisku wirtualnym.

Sprawdź ceny tutaj

Potwierdzenia zgłoszenia/rezygnacji z udziału w VDE by CEDE, a także zamówienia usług dodatkowych można dokonać do 31 sierpnia 2020.

Zarejestrowani wystawcy CEDE 2020 (powierzchnia od 9m2) otrzymają dostęp do formularza aranżacji wirtualnego stoiska po potwierdzeniu udziału i akceptacji Regulaminu VDE by CEDE.
Pozostali wystawcy otrzymają dostęp do formularza aranżacji wirtualnego stoiska po zarejestrowaniu się i opłaceniu faktury pro-forma za udział w VDE by CEDE.