VDE by CEDE

Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, bez obaw o poziom i atrakcyjność. Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start już 24 września.

Wirtualne CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE, to absolutna nowość i jedyne pewne branżowe spotkanie tej rangi w 2020 roku, których nie zakłóci pandemia koronawirusa. Każdy uczestnik, oprócz „odwiedzin" stoisk 59 wystawców z kraju i zagranicy, możliwości czatowania (tekst/audio/wideo) z przedstawicielami firm oraz ekspertami, pobierania materiałów ze stoisk (o wystawie czytaj więcej tutaj), będzie miał nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu webinarów i debat w formule na żywo (24-26 września) i z odtworzenia (do 25 października).

rejestracja / logowanie zwiedzających


Debaty: to jest trendy

W trzy dni „na żywo” VDE odbędzie się sześć pasjonujących debat. W każdej weźmie udział 3-4 ekspertów oraz moderator. Każda z zaproponowanych debat skupia się wokół jednego, niebanalnego wątku. Przy współpracy ze Światową Federacją Dentystyczną FDI, lekarze oraz sportowcy będą dyskutować o wpływie kondycji jamy ustnej na wyniki na zawodach. Dzięki Znanemu Lekarzowi słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób radzić sobie z hejtem w sieci. W ramach inicjatywy Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS), młodzi lekarze dentyści usłyszą od starszych kolegów, szereg wskazówek ułatwiających zaprojektowanie ścieżki zawodowej. Portal infoDENT24.pl, głosem ekspertów przedstawi koronne argumenty na gabinet stomatologiczny wolny od koronawirusa. W programie znalazły się również projekty wspólne dla lekarzy i pacjentów. Eksperci Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS) przedstawią dowody, na to, że zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Będzie również debata przekonujaca, że z dentofobią można poradzić sobie raz na zawsze, m.in. odwiedzając klinikę bez bólu.

Webinary: znamy i cenimy
Webinary - dla wielu idealna formuła na przedstawienie części teoretycznej danego zagadnienia, dla innych kompletny sposób przekazywania wiedzy o problemie. Wykłady online zagościły w branży stomatologicznej i pewnie zostaną z nami na długo. W ramach VDE by CEDE będzie ich co najmniej 20! Zdecydowana większość zrealizowana będzie w języku polskim, wszystkie bez opłat. Wśród tematów dla lekarzy dentystów są m.in. „Pacjent z zaburzeniami krzepnięcia krwi w gabinecie stomatologicznym (GSK)”, „Mobilna fotografia stomatologiczna – wprowadzenie do fotografii smartfonem w codziennej praktyce”, „Praca protetyczna w lupach o zmiennym powiększeniu (Getwell)”, „Pozycjonowanie w rentgenografii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej (Marrodent)”. Dla techników przygotowano m.in. temat: „Odtworzenie estetyki naturalnego uzębienia w harmonii tkanek miękkich i twardych - uzupełnienia ceramiczne na metalu- ceramika SHOFU Vintage PRO (Hol Dental Depot)”, a dla higienistek m.in. „Często myjemy ręce, ale czy tak samo często myjemy zęby? Pandemia, a higiena jamy ustnej i protez zębowych” (GSK).

Jak wziąć udział?
Do uczestnictwa w VDE by CEDE niezbędna jest rejestracja na www.vcede.pl. Zajmuje ona tylko kilka chwil, najlepiej zrobić to już dziś. Agenda wykładów będzie dostępna na tej samej stronie, a także, po zalogowaniu, na właściwej platformie wirtualnego CEDE, w sali audytoryjnej, networking lounge oraz wyszukiwarce aktywności. Do 25 października każdy uczestnik VDE, na platformę możesz wracać bez ograniczeń.

O VDE by CEDE
Virtual Dental Exhibition by CEDE to pierwsze wirtualne targi stomatologiczne w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest firma Exactus z Łodzi, ta sama, która od 1991 roku przygotowuje klasyczne CEDE. Zwiedzający CEDE online, przez miesiąc, mają nieograniczony dostęp do ofert wystawców oraz webinarów, przy czym tylko w dniach 24-26 września wydarzenie jest realizowane w formule „na żywo”. Oznacza, to, że na stoiskach będą oczekiwać przedstawiciele handlowi firm, z którymi będzie można nawiązać interakcje w formie czatu tekstowego lub połączenia audio lub audio-video. W tym również czasie, w większości webinarów będzie można zadawać pytania prowadzącym.